Bize Ulaşın

Kodsan Kazan A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi Karamanlılar Cad. No: 10 Sincan 06935 ANKARA

Tel :+90 312 267 07 67 (Pbx)
Faks :+90 312 267 05 54

İletişim Formu

Popüler Ürünler

Yeni Ürünler

Popüler Dosyalar

Çift Serpantinli Boyler (KBD)
Çift Serpantinli Boyler (KBD)

İki farklı ısı kaynağından ( güneş enerjisi , kazan , ısı pompası , jeotermal enerji ..vs) aldığı enerjisi ısı değiştirici serpantinleri vasıtasıyla kullanım sıcak suyu elde etmesini sağlayan cihazlardır. Mükemmel ısı izolasyonu sayesinde ısı kaybı minumuma indirgenmiştir. Sıcak su tesisatlarında yaygın olarak kullanılırlar.

Kombi Boyler (KCB)
Kombi Boyler (KCB)

Kombi boylerler güneş enerjisinden faydalanarak hijyenik sıcak su teminini sağlar. Ana gövde bir nevi ısı kaynağı olarak özellikle pelet yakma sistemi kazanlar (katı yakıtlı) yada güneş enerjisi sistemleri gibi duruş kalkışın fazla olduğu yerlerde ek enerji deposu olarak görev yapmaktadır. Yerden ısıtma sistemleri gibi düşük sıcaklıkla çalışan sistemler için ideal bir çözümdür.

Multi Spiralli Boyler (MSW)
Multi Spiralli Boyler (MSW)

MSW serisi multi spralli boyler dört farklı ısı kaynağından (sıcak su kazanı , buhar kazanı , güneş enerjisi panelleri , ısı pompası , jeotermal enerji ..vs ) aldığı ısı enerjisi ile hem ekonomik hem de hijyenik kullanım sıcak suyu temini sağlar. Kullanım suyu için AISI316 kalite paslanmaz çelik spiral boru kullanılmıştır.

Maxi Boyler (MXD)
Maxi Boyler (MXD)

Maxi hızlı boyleri diğer domestik boylerlerden ayıran en önemli özelliği aynı hacimde daha fazla serpantin yüzeyi ile daha fazla kapasitede sıcak su teminini sağlar. Maxi boylerlerde serpantin gövdenin en alt noktasından en üst noktasına kadar düzgün dağılımlı spirleri sayesinde daha homojen ısı dağılımı olmaktadır.

Tek Serpantinli Boyler (KBS)
Tek Serpantinli Boyler (KBS)

Tek bir ısı kaynağından (güneş enerjisi , kazan , ısı pompası, kombi , jeotermal enerji ..vs) aldığı enerjiyi serpantin vasıtasıyla boyler tankı içindeki kullanım suyuna ileterek hijyenik olarak hızlı sıcak su elde etmeyi sağlayan ve depolayan dikey tip boylerlerdir. Boylerler titanyum emaye kaplıdır.

Kategori: Ürünler